7. ročník Mistrovství ČR ve freestyle bruslení

Juniorská soutěž pro všechny děti,
které mají rády in-line bruslení mezi kelímky

Zveme všechny příznivce in-line bruslení na letošní juniorské mistrovství ČR ve freestyle bruslení, které se uskuteční v sobotu 24. září od 10 hodin na parkovišti Globusu u OC Olomouc CITY. Připraveny budou 3 soutěžní disciplíny: Speed slalom, freestyle slalom a free jump. Pro všechny soutěžící jsou připraveny dárkové předměty od partnerů akce a pro ty nejlepší na bedně vítězů také poháry a další ceny. On-line přihláška (registrace) na soutěž zde. Těšíme se na setkání společně na bruslích.

Mistrovství ČR ve freestyle bruslení 2016

 

Vyhodnocení Mistrovství ČR ve freestyle bruslení 2014

Jubilejní 5. ročník Mistrovství České republiky ve freestyle bruslení se konal poslední sobotu v září (27. září 2014). Bruslařská soutěž se odehrála v krytých prostorách KD Lola v Olomouci a závodilo se ve dvou disciplínách: ve volném stylu neboli freestyle slalomu a rychlostní disciplíně tzv. speed slalomu.

Pokračovat ve čtení

Již 4. ročník Mistrovství ČR ve freestyle bruslení proběhne 24. 8. 2013

Již 4. ročník Mistrovství ČR ve freestyle bruslení proběhne 24. 8. 2013Freestyle slalom, rychlostní slalom či skok vysoký na kolečkových bruslích bude opět k vidění na 4. ročníku Mistrovství ČR ve freestyle bruslení. Bruslařská soutěž se koná v sobotu 24. srpna 2013 od 10 hodin na Letní scéně ve Smetanových sadech v Olomouci, pořádají ji občanské sdružení In-line klub, o. s. a profesionální in-line škola Škola kolečkového bruslení LENE. Akci finančně podporuje Olomoucký kraj a Statutární město Olomouc.

V dopoledním programu bude probíhat klání ve speed slalomu. Jízda měřená elektronickou časomírou ukáže, jak rychle bruslař projede mezi 20 kelímky po jedné noze. Odpolední disciplíny budou již tradičně freestyle slalom, v níž jezdci čtyřčlenné porotě předvedou své umění na in-linech mezi 54 kelímky rozestavěnými ve 3 řadách, a free jump, tedy skok vysoký přes laťku, opět na kolečkových bruslích. „Věřím, že si všichni bruslaři soutěžní den užijí! Soutěžit může každý, kdo má odvahu nazout brusle a pustit se mezi kelímky,“ uvádí Petr Coufal, organizátor soutěže. A dodává: „In-line bruslení je sport, u něhož by se měl člověk bavit, i na letošní freestyle soutěži bude určitě hodně zábavy.“

Vyhodnocení Mistrovství ČR ve freestyle bruslení 2012

Již 3. ročník Mistrovství České republiky ve freestyle bruslení se konal poslední prázdninovou sobotu 25. srpna 2012 na Letní scéně ve Smetanových sadech v Olomouci. Příznivci kolečkového bruslení měli možnost zhlédnout to nejlepší akrobatické umění na in-line bruslích ve volném stylu neboli freestyle slalom, rychlostní disciplínu speed slalom a výkonnostní disciplínu skok vysoký neboli free jump. Celodenní show plnou napětí, neuvěřitelných triků na in-linech mezi kelímky a bohatý doprovodný program pořádali občanské sdružení In-line klub, o. s. ve spolupráci s profesionální školou kolečkového bruslení LENE.

Pokračovat ve čtení

In-line klub, o.s. a Škola kolečkového bruslení LENE pořádají 3. ročník Mistrovství ČR ve freestyle bruslení

In-line klub, o.s. a Škola kolečkového bruslení LENE pořádají 3. ročník Mistrovství ČR ve freestyle brusleníVolný styl neboli freestyle, rychlostní slalom či skok vysoký na kolečkových bruslích bude opět k zhlédnutí na 3. ročníku Mistrovství ČR ve freestyle bruslení. Celodenní akci plnou freestyle triků na in-linech mezi kelímky, která se koná v sobotu 25. srpna 2012 od 10 hodin na Letní scéně ve Smetanových sadech v Olomouci, pořádají In-line klub, o. s. a Škola kolečkového bruslení LENE.

„Také v tomto roce Olomouc zažije to nejlepší z volného stylu na kolečkových bruslích mezi kelímky,“ uvedl organizátor MČR Petr Coufal. „V loňském roce jsme měli jako novinku silovou disciplínu Free Jump a letos chystáme opět novou věc - juniorskou kategorii do věku 15 let. Rozhodli jsme se na základě toho, že se Lenka Buchcárová, mistryně Evropy a ČR ve freestyle bruslení, věnuje celoročně ve své in-line škole freestylu také právě mládeži a z řad dětí začíná být o freestyle slalom vzrůstající zájem.“

Vyhodnocení Mistrovství ČR ve freestyle bruslení 2011

Druhý ročník Mistrovství České republiky ve freestyle bruslení se konal poslední prázdninovou sobotu 27. srpna na Letní scéně ve Smetanových sadech v Olomouci. Diváci měli možnost zhlédnout akrobatické prvky na in-line bruslích ve volném stylu plné elegance a tanečního umění. Dalšími soutěžními disciplínami freestyle bruslení byly rychlostní slalom a skok vysoký. Celodenní show plnou napětí, neuvěřitelných triků na in-linech mezi kelímky a bohatý doprovodný program pořádal sportovní klub Freestyle skating klub, o. s. (FSK).

Pokračovat ve čtení

Po soutěžním dni proběhnou Roller Disco a afterpárty

Po soutěžním dni proběhnou Roller Disco a afterpártyPo ukončení soutěžního programu odstartuje v 18 hodin na Letní scéně ve Smetanových sadech pravá diskotéka na kolečkových bruslích - ROLLER DISCO. Po ní bude následovat afterpárty v ARKTIC MUSIC CLUBu. Užijte si poslední prázdninovou sobotu naplno! Mistrovství ČR ... Roller Disco ... Afterpárty!

Freestyle skating klub, o. s. pořádá 2. ročník Mistrovství ČR ve freestyle bruslení

Mistrovství ČR ve freestyle bruslení 2011Elegance akrobacie ve volném stylu, rychlostní slalom, skok vysoký…to vše na kolečkových bruslích. Celodenní show plnou napětí, neuvěřitelných triků na in-linech mezi kelímky a bohatý doprovodný program slibuje sportovní klub Freestyle skating klub, o. s. návštěvníkům Mistrovství ČR ve freestyle bruslení, které se koná v sobotu 27. srpna 2011 od 10 hodin na Letní scéně ve Smetanových sadech v Olomouci.

„Olomouc uvidí to nejlepší z in-line bruslení. Po roce je tu opět den, kdy nejlepší z nejlepších v republice předvedou, co se dá na kolečkových bruslích mezi kelímky jezdit,“ řekl organizátor mistrovství Petr Coufal. „Letos máme přislíbenou účast mistryně Evropy ve freestyle bruslení Lenky LENE Buchcárové, která v Česku tuto mladou disciplínu malého sportu aktivně propaguje. Soutěžit budou také mistři ČR z roku 2010 Ondřej Indrák a Barbora Hessová, kteří budou obhajovat loňský titul ve své kategorii. Pozvali jsme také soutěžící ze Slovenska.“ dodal jednatel pořádající organizace.

Pokračovat ve čtení

Děkujeme našim partnerům, sponzorům a donátorům...